NE NARYS?
Registruokis

Blogai

Kiti nario blogai

Ko mes čia ieškome

19/12/2018 21:35
įkėlė
Kadangi puslapio administracija žmonėms, kurie neturi tikro nario statuso, kažkodėl neleidžia visiškai nieko apie save parašyti, o tikro nario statuso gavimas pakankamai susipykęs su BDR reikalavimais, o mes jam paklūstame, tai tenka parašyti šį blogą, nes mokėti pinigus ar per daug viešintis tik tam, kad galėtum apie save šį bei tą parašyti - čia jau nerimta ir neprotinga. Taigi, esam sutuoktinių pora, turim vaikų, viskas yra gerai, bet gal norisi šiek tiek naujovių gyvenime ir pabendrauti kokiu nors nauju formatu, tačiau tai visiškai nereiškia, kad crossdreseriai ir šiaip gana nutolę nuo realaus gyvenimo asmenys mus domina. Ko ieškome ir ko norime, tikrai tiksliai neįvardinsime, bet tiksliai aišku ko neieškome. Pirmiausia - neieškome bybiaveidžių ir anketų be foto ir info. Tai taikoma visiems be išimčių. Jei negali įsikelti nuotraukos ar informacijos ir neatsiunti su laišku - tu esi neįomus ir neegzistuoji mums. Nieko apie save negalite parašyti ir neturite foto - soriukas, tikrai nesusidomėsime. Toliau - treninguoti,žmonės dirbantys mechanizuotą, kvalifikacijos nereikalaujantį darbą, intelekto nesužaloti, žmonės be išsilavinimo ir intelekto užuomazgų, nesugebantys sklandžiai, aiškiai ir tvarkinga lietuvių kalba išdėstyti savo minčių, susipykę su rašyba bei skyrybą, užsimetę savo seną bmw ar audi ir kitokie panašūs keistuoliai - atsiprašome, bet mes Jums nebūsime įdomūs, kaip ir Jūs mums, tad pataupome laiką. Mes nesam pasikėlę ar susireikšminę, tik sakom, kad mūsų nesudominsite. Tas pats taikoma vaikams ir jaunimui (iki 3 metų)- soriukas, turime savo vaikų, vyras turi suaugusių vaikų, tad papildomų neteikia ir tikrai nėra priežasčių aiškinti kodėl nenorime, nes tai yra mūsų teisė. Ir nebūtina aiškinti kiek daug jūs akseleravote, kokie pažengę, protingi, išsilavinę ir daug sugebantys meilės srityje - vaikai ir jaunimas nedomina, ir tam nėra visiškai jokių išimčių. Primename - išimčių nėra. Nepraeinate amžiaus cenzo - tai buvo ne Jūsų diena :).
Paramos gavėjai ir tiekėjai - čia atskira kategorija. Paramos ir labdaros niekam neteikiame, o jei jau norite kažkuo apdovanoti mus, tai būkite malonūs nurodyti už ką mus apdovanosite ir kodėl mes esam verti tų apdovanojimų, apdovanojimų pobūdį, dydį, paskirstymą kiekvienam iš mūsų ir galimą apdovanojimo panaudojimo būdą.
Ką dar daugiau pasakyti apie save - esam išsilaviną (baigę abu ne po vieną universitetą skirtingų studijų krypčių), aktyvūs, daug keliaujame, mūsų dienos neslenka prie televizoriaus, vyras nežvejoja ir nemedžioja, nes žmona leidžia išgerti ir namie, todėl šaldytis pasturgalio nėra reikalo, sportu domimės tiek, kiek pasportuojam patys, esame abejingi krepšiniui, futbolui ar bet kokiai kitai komercinei veiklai, už kurią kažkodėl mokami dideli pinigai, o žmonės eina į tai pasižiūrėti ir dar moka pinigus. Tam mums tiesiog gaila laiko, o jo turime labai nedaug. Galima švaistyti laiką kiekvienas pagal savo poreikius, todėl mes gyvename pagal savo taisykles, ir jei jums tos taisyklės netinka - visada galima nebendrauti. Nesame tokie visiškai kaip pilka masė, galbūt labiau priešingai, todėl ieškome tik protingų, išsilavinusių, rafinuotų, kūrybingų žmonių su fantazija ir polėkiu. Tad tiek ten tų žinių iš mūsų parapijos, visiems linkėjimai lgero artėjančio savaitgalio bei švenčių, ir daugiau tolerancijos mums, jei mes netyčia jūsų nenorime ;)
+2
2020/09/21 23:37
Geriau nesipazindinti su tokia porelė. Aiškiai perdėtai užkelti reikalavimai, rūšiavimas pagal profesiją, savų kriterijų išaukstinimas, nes jaučiasi turintys tam teise, keli aukštieji, diplomai ir kt. Kabinesis prie kiekvienos smulkmenos ir nuziurines kūną po centimetrą. Kuo toliau nuo tokių!
2020/05/07 13:29
reklama gera tiesa kitokia
+1
2020/05/07 13:25
bybiaveidziu busiu neturiu foto blogai issilavinias, neturiu pinigu atiduodu draugiai man galvos neskauda .
2020/05/07 13:11
pasaka ira klaidu su rasyba,melavimo,koks statusas lietuvoje,koks intelektas ira uzgaliojimu!
2020/05/07 12:39
ir daugiau tolerancijos gali atsistoti ir prie duonos turi perki toks givenymas!
+1
2020/05/07 12:28
jei mes netycia jusu nenorime perkame modernes vipbroputkas soriukas pigiau geriau ,kiek nori,kada nori,jokios prievartos nuploviai jokiu ligu su nervais ok ai tos mergos jom visa laika daug problemu kol iki sekso buna jau miegu!
2020/05/07 11:44
ko mes cia ieskome ...durniu ir tiesiog reikalaujate pirkti nuogus kunus kaip daikta ore va tik pinigai vyrtualus realus ...aistra pinigams ir sena sena profesyja!
+1
2020/05/07 02:42
ape ka tas pamokslas ar nori manimi pasinaudoti ?ar mes beatodairiskai paklustame?nieko nesmerkiu bet man kartais dzinn netikiu kiekvienu zodziu .sekmes gero poilsio ir smagiai leiskit laika!
2019/12/25 16:46
P.S As ne mechanikas🤣. Bet netoleruoju zmoniu skirstymo pagal profesijas,nereikalingu profesiju nera. O mano valytojos intelektas nenusileidzia jusiskiam ir ji yra svarbi imoneje,nes stlieka svarbu darba.
Komentarai1
+2
2019/12/25 16:33
Del vairuotoju...kaip jus mielieji suprantate kvalifikacija? Tevai nupirko diploma,per pazintis gavai darba,kuri nemoki dirbt,bet ir nereikia ir keli save i dangu? Aplink pilna issilavinusiu,dirbanciu paprastesni darba,nes atlyginimo dydis neleidzia zemintis pagal profesija...
Atsargiai,mielieji,mechanikas gali pasirodyt geresnis uz jus...
Komentarai1
2019/08/17 12:02
nu joo, tikriausiai busite is kito pasaulio nuzenge i zeme :)
2019/07/24 09:41
Paspaudėme ,taip ,bet...Kas del šito tinklapio administravimo ,o pilnumuoje su viskuo nesutinkame,beje jus ir patis be foto ,nešvaistote laiko gal?
-1
2019/04/12 05:23
+37060681318. ieskau moters meilei seksui, jai sudominau parasyk
+2
2019/01/27 12:37
Labutis :) Tikrai geriau neparasyciau, bet taip taikliai parasyta, o kitos mintys atrodo taip, kad as jas issakyciau. Anketoje ir nenoriu savo vaizdelio deti, noriu tureti savo privatuma. Laiske taip galiu prisegti, bet ir tai - jei yra poreikis susitikti ir bendrauti. Toleruoju sveika gyvenimo buda- nerukau, geriu tik 2-3 taureles ir tik esant progai. Nesu sportininkas, bet savo malonumui neatsisakau. Taciau masaza megstu ir daryti patinka. Mokslu ir teko baigti ne viena, net ir uz respublikos ribu. Ir ne viena sriti. Gal del darbo ner problemu dabar. Tik kur dirbu aplinkoje daug isgerianciu- taigi vairuotoju nenoriu buti. Butu malonu susitikti, pabendrauti. Tik laiko vien pliurpalams gaila- juk turi risti tikrai idomus ir bendri interesai. Laukciau el. laiskucio siuo adresu kazkasskits (eta) gmail ir com. Kaip ir jusu norus atitinku ir svarbiausia sutampa daugumoj su manais, statuso ir cia nepratesiau del tu paciu detaliu. Cia tiek komercijos, kad negaliu kisti ten kur eina konvejeriu- norisi saugumo ;)
2019/01/27 12:05
Labutis :)
-2
2018/12/23 08:30
Nepatinka Vairuotojai,laukit is Prezidentes laisko,artistai sudegusio teatro..[s133]
Komentarai4
+2
2018/12/20 21:12
Pikti vairuotojai minusus deda 😁😁😁
Komentarai4
...